Hoppa till sidans innehåll

Kalender


Välj annan månad

APRIL 2019

|

Vecka Dag Aktiviteter
14må 1
ti 2
  • 17:30–19:00
    Kalender: Grupp 2 ,3 och 4,5 (födda 95-02)
    Plats: Vilunda
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Vilundavallen
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Vilundavallen
on 3
to 4
  • 17:15–19:00
    Kalender: Grupp 2 ,3 och 4,5 (födda 95-02)
    Plats: Vilunda
  • 17:30–19:00
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Breddenskolan
  • 17:30–19:00
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Breddenskolan
fr 5
lö 6
sö 7
  • 10:00–11:15
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Vilunda gymmet
  • 10:30–12:00
    Kalender: Grupp 11 födda 09-11
    Plats: Vilundahallen
15må 8
ti 9
  • 17:30–19:00
    Kalender: Grupp 2 ,3 och 4,5 (födda 95-02)
    Plats: Vilunda
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Vilundavallen
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Vilundavallen
on 10
to 11
  • 17:15–19:00
    Kalender: Grupp 2 ,3 och 4,5 (födda 95-02)
    Plats: Vilunda
  • 17:30–19:00
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Breddenskolan
  • 17:30–19:00
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Breddenskolan
fr 12
lö 13
sö 14
  • 10:00–11:15
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Vilunda gymmet
  • 10:30–12:00
    Kalender: Grupp 11 födda 09-11
    Plats: Vilundahallen
16må 15
ti 16
  • 17:30–19:00
    Kalender: Grupp 2 ,3 och 4,5 (födda 95-02)
    Plats: Vilunda
on 17
to 18
  • 17:15–19:00
    Kalender: Grupp 2 ,3 och 4,5 (födda 95-02)
    Plats: Vilunda
Skärtorsdagen
fr 19
Långfredagen
lö 20
Påskafton
sö 21
Påskdagen
17må 22
Annandag påsk
ti 23
  • 17:30–19:00
    Kalender: Grupp 2 ,3 och 4,5 (födda 95-02)
    Plats: Vilunda
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Vilundavallen
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Vilundavallen
on 24
to 25
  • 17:15–19:00
    Kalender: Grupp 2 ,3 och 4,5 (födda 95-02)
    Plats: Vilunda
  • 17:30–19:00
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Breddenskolan
  • 17:30–19:00
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Breddenskolan
fr 26
lö 27
  • 09:00–10:15
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Vilunda gymmet
sö 28
18må 29
ti 30
  • 17:30–19:00
    Kalender: Grupp 2 ,3 och 4,5 (födda 95-02)
    Plats: Vilunda
Valborgsmässoafton

Postadress:
Väsby IK - Friidrott
Friidrottssektion, Box 57
19421 Upplands Väsby

Kontakt:
Tel: +46705590875
E-post: This is a mailto link

Se all info