Hoppa till sidans innehåll

Kalender


Välj annan månad

JANUARI 2020

|

Vecka Dag Aktiviteter
1on 1
Nyårsdagen
to 2
fr 3
lö 4
sö 5
Trettondagsafton
2må 6
Trettondag jul
ti 7
on 8
  • 18:00–19:00
    Kalender: Huvudkalender
    Beskrivning: L
    Plats: Enligt schema på hemsidan
to 9
fr 10
lö 11
sö 12
  • 09:15–10:45
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Vilunda föreningsgym
  • 10:00–11:00
    Kalender: Grupp 11 födda 09-11
    Beskrivning: Inomhusträning för aktiva 09-11
    Plats: Runby sporthall
  • 11:00–12:00
    Kalender: Huvudkalender
    Beskrivning: Inomhusträning aktiva 2011-2013
    Plats: Runby sporthall
3må 13
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Runby sporthall
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Runby sporthall
ti 14
  • 17:30–18:30
    Kalender: Grupp 11 födda 09-11
    Plats: Runby sporttält
  • 19:30–21:00
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Vilunda föreningsgym
on 15
  • 18:00–19:00
    Kalender: Huvudkalender
    Beskrivning: L
    Plats: Enligt schema på hemsidan
to 16
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Bredden gymnastiksal
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Bredden gymnastiksal
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Bredden gymnastiksal
fr 17
lö 18
sö 19
  • 09:30–11:00
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Vilunda föreningsgym
  • 10:00–11:00
    Kalender: Grupp 11 födda 09-11
    Beskrivning: Inomhusträning för aktiva 09-11
    Plats: Runby sporthall
  • 11:00–12:00
    Kalender: Huvudkalender
    Beskrivning: Inomhusträning aktiva 2011-2013
    Plats: Runby sporthall
4må 20
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Runby sporthall
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Runby sporthall
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Runby sporthall
ti 21
  • 17:30–18:30
    Kalender: Grupp 11 födda 09-11
    Plats: Runby sporttält
  • 19:30–20:45
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Vilunda föreningsgym
on 22
to 23
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Bredden gymnastiksal
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Bredden gymnastiksal
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Bredden gymnastiksal
fr 24
lö 25
sö 26
  • 09:00–10:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Vilunda föreningsgym
  • 10:00–11:00
    Kalender: Grupp 11 födda 09-11
    Beskrivning: Inomhusträning för aktiva 09-11
    Plats: Runby sporthall
  • 11:00–12:00
    Kalender: Huvudkalender
    Beskrivning: Inomhusträning aktiva 2011-2013
    Plats: Runby sporthall
5må 27
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Runby sporthall
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Runby sporthall
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Runby sporthall
ti 28
  • 17:30–18:30
    Kalender: Grupp 11 födda 09-11
    Plats: Runby sporttält
  • 19:30–21:00
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Vilundagymmet
on 29
  • 18:00–19:00
    Kalender: Huvudkalender
    Beskrivning: L
    Plats: Enligt schema på hemsidan
to 30
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Bredden gymnastiksal
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Bredden gymnastiksal
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Bredden gymnastiksal
fr 31

Postadress:
Väsby IK - Friidrott
Friidrottssektion, Box 57
19421 Upplands Väsby

Kontakt:
Tel: +46702674593
E-post: This is a mailto link

Se all info