Hoppa till sidans innehåll

Kalender


Välj annan månad

FEBRUARI 2020

|

Vecka Dag Aktiviteter
5lö 1
sö 2
  • 09:30–10:45
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Vilunda föreningsgym
6må 3
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Runby sporthall
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Runby sporthall
ti 4
on 5
to 6
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Bredden gymnastiksal
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Bredden gymnastiksal
fr 7
lö 8
sö 9
  • 09:00–10:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Vilunda föreningsgym
7må 10
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Runby sporthall
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Runby sporthall
ti 11
  • 19:30–20:45
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Vilunda föreningsgym
on 12
to 13
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Bredden gymnastiksal
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Bredden gymnastiksal
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Bredden gymnastiksal
fr 14
lö 15
sö 16
8må 17
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Runby sporthall
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Runby sporthall
ti 18
on 19
to 20
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Bredden gymnastiksal
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Bredden gymnastiksal
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Bredden gymnastiksal
fr 21
lö 22
sö 23
9må 24
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Runby sporthall
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Runby sporthall
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Runby sporthall
ti 25
on 26
to 27
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Bredden gymnastiksal
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Bredden gymnastiksal
  • 18:00–19:30
    Kalender: Grupp 8 och 9 (födda 05-06)
    Plats: Bredden gymnastiksal
fr 28
lö 29

Postadress:
Väsby IK - Friidrott
Friidrottssektion, Box 57
19421 Upplands Väsby

Kontakt:
Tel: +46702674593
E-post: This is a mailto link

Se all info